01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 - flash video

Flexfill s.r.o.

Výrobní závod společnosti Flexfill s.r.o. byl dokončen v roce 2006 v lovosické průmyslové zóně v prostoru po bývalém cukrovaru. Je součástí mezinárodní korporace NCH. Tato korporace zaujímá, díky působení ve více než 55 zemích na pěti kontinentech, vedoucí postavení v oblasti výroby a aplikací chemických výrobků na údržbu a opravy, a to se zaměřením zejména na průmyslové, komerční a institucionální uživatele. Výrobky korporace jsou distribuovány i na území České republiky, a to jak prostřednictvím společností NCH Czechoslovakia spol. s r.o., tak i PURE SOLVE Česká republika, spol. s r.o..

Lovosická firma Flexfill disponuje moderním výrobním zařízením, které umožňuje specializaci zejména na produkty na bázi vody, organických rozpouštědel, kyselin a enzymů. Výrobky společnosti Flexfill nacházejí uplatnění především v průmyslu, např. při ochraně, údržbě a čištění povrchů, úpravě vody, mazání, chlazení a dezinfekci. Výrobky společnosti Flexfill s. r. o. se používají i pro nejnáročnější aplikace, mimo jiné v autoservisech, elektrárnách či v servisech zemědělské techniky. Speciální dezinfekční prostředky slouží v potravinářském průmyslu - v masokombinátech, pekárnách, mlékárnách apod. Část produktů se využívá v rámci komplexních servisních programů pro odmašťování a čištění součástek v průmyslovém, výrobním a automobilovém sektoru, a to jak v klasickém provedení na bázi organických rozpouštědel, tak i v ekologické verzi na bázi vody. Ekologická řada výrobků na odmašťování a ochranu povrchů byla vyvinuta českým výzkumným ústavem, který již dlouhá léta spolupracuje s korporací NCH.

Firma se nezaměřuje pouze na výrobu standardního okruhu výrobků pro mateřskou společnost NCH, ale nabízí také vlastní produktovou řadu Flexen a také možnost výroby produktů podle specifických požadavků zákazníků. Společnost Flexfill realizuje vlastní výzkum a vývoj, k němuž využívá firemní chemickou a mikrobiologickou laboratoř, zázemí mateřské firmy v USA, ale i spolupráci s výzkumnými ústavy a univerzitami.

Flexfill s.r.o. Siřejovická 1213, 410 02 Lovosice klikněte pro detail GPS: 50°30'26.99"N, 14°3'6.08"E